Warning: session_start(): open(/tmp/sess_46orbl5ck3kgro8rgn1tku3h06, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/server633135/ftp/kalendarz/index.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/server633135/ftp/kalendarz/index.php:2) in /home/server633135/ftp/kalendarz/index.php on line 2
Rynek jest nasz! | 2020-07-04
<<
Listopad 2020
>>
  • Pon
  • Wto
  • Śro
  • Czw
  • Pią
  • Sob
  • Nie
Listopad

25

Środa
Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Donate with PayPal button

Rynek jest nasz!


Rynek jest nasz!
Rynek jest nasz! W sobotę na wrocławskim Rynku odbywają się 3 legalne, zarejestrowane zgromadzenia obywatelskie, w tym: https://facebook.com/events/s/wolni-ludzie-naprzeciw-dudzie/568602053850320/

Tymczasem kandydatowi PiS na prezydenta Andrzejowi Dudzie nie przyszło nawet do głowy postąpić zgodnie z prawem - i zarejestrować swojego wiecu, który podobno planuje odbyć w we Wrocławiu w sobotę - w miejscu i w czasie naszych zgromadzeń.

Kandydacie Dudo, wiemy, że kolejne przestępstwo na Twojej osobistej liście nie robi na Tobie wrażenia, więc tylko informujemy:
- przewodniczenie zgromadzeniu, które planujesz, odbywanemu bez wymaganego zawiadomienia jest łamaniem prawa (art. 52 par. 2 pkt. 2 Kodeksu wykroczeń)
- przeszkadzanie w przebiegu niezakazanych obywatelskich zgromadzeń, które planujesz, jest łamaniem prawa (art. 52 ust. 2 pkt. 1 Kodeksu wykroczeń).

A Was, drogie wrocławianki i wrocławianie, zapraszamy do udziału w naszych obywatelskich zgromadzeniach - pokażmy, że we Wrocławiu egzekwuje sie prawo!

Tak, pisowskie wulkany prawniczego intelektu będą coś bredzić o zgromadzeniu "spontanicznym" lub o tym, że kandydat Duda jako pełniący (jeszcze) obowiązki prezydenta jest ponad prawem... Napisalibyśmy "przestańcie kłamać" - ale wiadomo. Napiszemy więc: NIE WE WROCŁAWIU, pisowczyki.

Zwracamy się do władz miasta i do policji z informacją o planowanym popełnianiu wykroczeń na naszą szkodę przez kandydata Dudę i PiS, żądając dołożenia przez służby wszelkich starań w celu prawidłowego zabezpieczenia naszych zgromadzeń i umożliwienia ich niezakłóconego przeprowadzenia przez bezprawne działania kandydata Dudy i PiS.


KORD

Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych

KORD to platforma współpracy dla wszystkich prodemokratycznych grup obywatelskich w całej Polsce, które mają różne sposoby działania, ale taki sam cel: przywrócenie rządów prawa oraz odbudowa społeczeństwa obywatelskiego, proeuropejskiego, otwartego i tolerancyjnego.

kord.org.pl

Ważne Linki

KORD

Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych

Radomianie dla Demokracji

Stowarzyszenie Radomianie dla Demokracji


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_46orbl5ck3kgro8rgn1tku3h06, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0